Bayi Başvuru Formu

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
İsim
Firma ve İletişim Bilgilerinizi Gönderiniz

Egesit Ofis Mobilyaları

1994’den Beri

Egesit Ofis Mobliyaları, 1993 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş, 1994 yılında kurumsallaşma sürecini başlatmıştır.

51 Model

Ürün gamında 51 ürün ve 170 adet yedek parça üretimi ile sektörün öncü firmaları arasında yerini almaktadır.

12 Ülke

Bugüne kadar 12 ülkeye doğrudan olmak üzere, toplam 19 ülkeye ihracat gerçekleşirmiştir.

Çalışma ortamınızda, sizin için “konfor alanı” yaratıyoruz

Tarihçe

Egesit Ofis Mobilyaları, mobilya sektöründe faaliyet göstermek üzere 1994 yılında İzmir’de kurulmuştur. Ofis sandalyeleri ve ofis oturma grupları ile üretim hayatına başlayan Egesit Büro, üretim ve imalat portföyüne amfi ekipmanları, konferans ve sinema salonlarını da dahil ederek ürün yelpazesini genişletmiştir.

Vizyon

Egesit Ofis Mobilyaları, kurulduğu günden bu yana sürekli yenilenen ürün çeşitleri, Ar-Ge ve Ür-Ge’ye olan ihtimamı ile yedek parça imalatı sürecini de özenle üstlenerek kendi ekosistemini yaratmıştır. Kalite odaklı bir yaklaşım benimsemekte ve üretimlerini toplam kalite yönetimi prensipleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir. Egesit Ofis Mobilyaları, ürünlerinin aynı zamanda estetik, ergonomik ve fonksiyonel olmasına özen göstererek, çalışmalarını uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, çalışma, eğlenme ve dinlenme alanlarında kullanıcıya konfor alanı sağlamayı amaçlamaktadır.

SEPET0

Sepet

SEPET0

Sepet

SEPET0

Sepet

Mesaj Gönder
Whatsapp İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardım edebiliriz?